Organize Sanayi Bölgesine yakın lokasyonuyla dikkat çeken Hawthorn Suites By Wyndham, 87 metrekarelik 1+1 odaları, 45 metrekarelik 1+0 odaları ve ofis seçenekleri bulunmaktadır.Girişinde 500 metrekarelik lobi ve resepsiyon yer alan Hawthorn Suites By Wyndham, 2.000 metrekare üzerine kurulu restoran ve kokteyl alanı ile 1 adet 1.sınıf restoran, 1 adet alakart restoran ve en seçkin davetleriniz için size ayrılmış ve bölgeye hakim panaromik yapısı ile size özel Corner Panaroma Balo Salonu, tüm konuklarımıza bölgenin panoramik ambiyansını yaşama fırsatı sunmaktadır.


Tüm katlarda düzenlenen kat terasları ile kahvenizi bölgenin en yüksek yapısında Hawthorn Suites By Wyndham ayrıcalığı ile yudumlama zevkini yaşayın.Aynı zamanda bir convetion center'dan beklediğiniz tüm imkanlar,Hawthorn Suites By Wyndham'da sizlere sunulmaktadır.Araç kiralama, 24 saat teknik servis, vale servisi, kuru temizleme, kat temizliği gibi ayrıcalıklar da sakinlerini beklemektedir. Hawthorn Suites By Wyndham girişinde araç kirliliğinin önüne geçmek için 4.000 metrekare kapalı otoparkın yanı sıra misafir otoparkı da bulunmaktadır.


Hawthorn Suites By Wyndham, gelişmekte olan Çerkezköy ve Kapaklı'nın dört bir yanına bağlanan konumuyla özellikle iş hayatının tam kalbinde yer almaktadır. İş hayatını ve ev yaşamını aynı yerde sürdürmek isteyenlere otel konforunda hizmet sunmayı planlayan Hawthorn Suites By Wyndham'da, misafirlerine hizmet verecek fitness salonu, sauna, hamam ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca rezervasyon ile kullanımı mümkün olan toplantı salonları ve internet, faks, fotokopi gibi hizmetlerin sunulduğu bir adet business center da yer alıyor.Dilerseniz kuaför, SPA, terzi, kuru temizleme, çiçekçi, sinema, bebek odası ve bakımı gibi ekstra dönüştürülmüş hizmetlerde verilmektedir.


Organize Sanayi Bölgesi'ne yakın lokasyonuyla dikkat çeken projede, 87 metrekarelik 1+1 daireler, 160 metrekarelik 1+1 özel kat teraslı daireler,108 metrekarelik 2+1 daireler, 45 metrekarelik 1+0 stüdyo daireler ve ofis seçenekleri bulunuyor.Amacımız;kendinize günümüzün yoğun iş akışında biraz daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlamak, evizin ihtiyaçlarını sizin adınıza düşünüp ev işlerinizin ucundan tutabilmek ve isteyip de bir türlü vakit ayıramadığınız tüm sosyal etkinlikleri en yakınınıza getirebilmek.


Çerkezköy'de ikamet edenlerin ve fabrikalara iş yapan firmaların ilk tercihi olacak Hawthorn Suites By Wyndham'ın ilk 4 katını, bölgemizde yine bir ilk olacak ve seçkin markaların yer alacağı 12.000 metrekarelik büyük bir alışveriş merkezi oluşturmaktadır. Sinema, giyim, elektronik, mücevherat, ayakkabı, ev tekstili, kozmetik, market, çocuk gibi geniş ürün yelpazesiyle birçok farklı ve ünlü mağaza zincirini hizmetinize sunuyoruz.